Username: 
  Password: 

Team Schedules - 13U Classic III East
       


Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E -- (0Y110-03HB3U-0005)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860438  Scott Hudgens Park  12:30 PM  1 A3 vs A14Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E 5 vs.Lanier Sharks 05B- CL III E0

Bracket - Sunday, September 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860444  Webb Bridge Park  12:00 PM  1 A1 vs A3Ambush SC B05 White- CL III E 0 vs.Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E6

Bracket - Sunday, September 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860460  Chatham Co Soccer Complex  01:00 PM  4 A7 vs A3SSA Savannah United 06B Premier- CL III E 1 vs.Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E3

Bracket - Saturday, September 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860484  Oglethorpe Univ. Turf Fields  09:00 AM  1 A13 vs A3BFC - 05B Elite- CL III E 2 vs.Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E3

Bracket - Sunday, October 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860492  Holland Sports Complex  06:00 PM  3 A2 vs A3ATHENS UNITED 05 BOYS BLACK- CL III E 2 vs.Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E1

Bracket - Saturday, October 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860511  Scott Hudgens Park  03:00 PM  1 A3 vs A8Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E 1 vs.UFA Lawrenceville 05B Red- CL III E1

Bracket - Saturday, October 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860523  Scott Hudgens Park  09:00 AM  2 A3 vs A12Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E 1 vs.GSA North 05B Red- CL III E0

Bracket - Sunday, October 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860505  Scott Hudgens Park  02:00 PM  1 A3 vs A6Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E 1 vs.Georgia Express 05B Genoa- CL III E5

Bracket - Sunday, November 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860499  Scott Hudgens Park  10:30 AM  2 A3 vs A4Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E 0 vs.BPSC 05 Elite - B13U- CL III E3

Bracket - Tuesday, November 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860452  Wade Walker Park  07:00 PM  9 A5 vs A3DDYSC 05 Wolves Elite- CL III E 1 vs.Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E1

Bracket - Saturday, November 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860468  United Sports Complex  09:00 AM  2 A9 vs A3UFA Milton 05B Gold- CL III E 0 vs.Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E0

Bracket - Sunday, November 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 860476  GSA  01:00 PM  Bend A11 vs A3GSA South 05B Red- CL III E 2 vs.Atlanta Fire - U13B Gold (2005)- CL III E5