Username: 
  Password: 

Team Schedules - 16U Classic III East
       


Ambush SC B02 Red - CL III E -- (0Y105-01CB6U-0104)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72402  Bethesda Park  05:00 PM  Bute A1 vs A13STEAMERS FC 02B Elite - CL III E 0 vs.Ambush SC B02 Red - CL III E1

Bracket - Saturday, September 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72408  Webb Bridge Park  05:15 PM  1 A13 vs A2Ambush SC B02 Red - CL III E 3 vs.UFA Lawrenceville 02B Premier - CL III E3

Bracket - Saturday, September 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72415  Allen Creek  09:00 AM  1 A3 vs A13Lanier Sharks 02B Navy - CL III E 0 vs.Ambush SC B02 Red - CL III E3

Bracket - Sunday, September 24, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72460  Sand Hill Park  02:00 PM  1 A10 vs A13Effingham United 02B - B16U - CL III E 1 vs.Ambush SC B02 Red - CL III E4

Bracket - Saturday, September 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72473  Webb Bridge Park  02:15 PM  1 A13 vs A12Ambush SC B02 Red - CL III E 1 vs.Richmond Hill - B16U Premier - CL III E4

Bracket - Saturday, October 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72434  Webb Bridge Park  12:45 PM  1 A13 vs A6Ambush SC B02 Red - CL III E 2 vs.RYSA Revolution 02 Blue - CL III E1

Bracket - Saturday, October 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72441  Harmony Grove  03:00 PM  1 A7 vs A13KSA 02 Elite - B16U - CL III E 1 vs.Ambush SC B02 Red - CL III E3

Bracket - Saturday, October 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72447  Webb Bridge Park  12:30 PM  1 A13 vs A8Ambush SC B02 Red - CL III E 5 vs.DDYSC 02 Wolves Elite - CL III E1

Bracket - Sunday, October 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72421  Webb Bridge Park  06:45 PM  1 A13 vs A4Ambush SC B02 Red - CL III E 3 vs.GSA North 02B Red - CL III E0

Bracket - Saturday, November 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72454  Scott Hudgens Park  01:00 PM  5 A9 vs A13Atlanta Fire - U16B Silver (2002) - CL III E 0 vs.Ambush SC B02 Red - CL III E2

Bracket - Sunday, November 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72467  Bryson Park  01:00 PM  3 A11 vs A13BPSC 02 Elite - B16U - CL III E 0 vs.Ambush SC B02 Red - CL III E1

Bracket - Saturday, November 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 72428  Webb Bridge Park  04:00 PM  1 A13 vs A5Ambush SC B02 Red - CL III E 3 vs.UFA 02B Gold - CL III E4