Username: 
  Password: 

Team Schedules - 15U Classic II
       


Georgia Rush B2003 Rush- C II -- (0Y218-01CB5U-0106)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107741  Summerour Middle School  03:00 PM  1 A8 vs A9UFA Norcross 03B Premier- C II 3 vs.Georgia Rush B2003 Rush- C II4

Bracket - Sunday, September 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107766  West Gwinnett Park  03:15 PM  1 A3 vs A9Alianza Elite 03 B15- CLII 0 vs.Georgia Rush B2003 Rush- C II2

Bracket - Saturday, September 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107748  Stars Athletic Club  01:00 PM  2 A9 vs A10Georgia Rush B2003 Rush- C II 3 vs.Augusta Arsenal 03 Gold - C II3

Bracket - Sunday, September 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107815  Drew Charter School  09:00 AM  1 A6 vs A9Inter Atlanta FC 03B Elite - CL II 5 vs.Georgia Rush B2003 Rush- C II3

Bracket - Saturday, September 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107754  Stars Athletic Club  06:00 PM  2 A9 vs A12Georgia Rush B2003 Rush- C II 7 vs.STEAMERS FC 03B Chilpo ELITE- C II1

Bracket - Sunday, October 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107794  Chestnut Log  03:00 PM  4 A13 vs A9Georgia Storm 03B Gold - CL II 2 vs.Georgia Rush B2003 Rush- C II8

Bracket - Saturday, October 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107774  Stars Athletic Club  12:00 PM  2 A9 vs A5Georgia Rush B2003 Rush- C II 5 vs.CFC Red Star - BU15 Elite - CL II0

Bracket - Sunday, October 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107808  Stars Athletic Club  05:00 PM  1 A9 vs A4Georgia Rush B2003 Rush- C II 4 vs.SSA Chelsea 03B Premier- C II1

Bracket - Saturday, October 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107776  Stars Athletic Club  12:30 PM  5 A9 vs A7Georgia Rush B2003 Rush- C II 2 vs.STEAMERS FC 03B Elite - CL II2

Bracket - Sunday, October 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107801  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 A2 vs A9GSA North 03B Premier- C II 0 vs.Georgia Rush B2003 Rush- C II4

Bracket - Sunday, November 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107784  Stars Athletic Club  07:00 PM  2 A9 vs A1Georgia Rush B2003 Rush- C II 3 vs.Concorde Fire Central Black- C II0

Bracket - Sunday, November 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 107790  Bill Wood Park  04:00 PM  1 A11 vs A9MAYSA Boys 2003 - B15U- C II 6 vs.Georgia Rush B2003 Rush- C II3