Username: 
  Password: 

Team Schedules - 14U Classic III East
       


GSA North 04B Red - CL III E -- (0Y174-99CB4U-2134)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Sunday, September 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859900  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A6 vs A9GSA North 04B Red - CL III E 0 vs.Roswell Santos Red 04 - CL III E0

Bracket - Saturday, September 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859827  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 A6 vs A2GSA North 04B Red - CL III E 4 vs.GSA South 04B Red - CL III E2

Bracket - Sunday, September 24, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859894  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 A6 vs A7GSA North 04B Red - CL III E 1 vs.Inter Atlanta FC 04B Premier - CL III E4

Bracket - Saturday, September 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859833  Rabbit Hill Park  05:00 PM  1 A6 vs A4GSA North 04B Red - CL III E 3 vs.SSA Chelsea 04B Select Yellow 1 - CL III E0

Bracket - Saturday, October 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859815  Rabbit Hill Park  03:00 PM  1 A6 vs A11GSA North 04B Red - CL III E 2 vs.UFA 04B Gold - CL III E2

Bracket - Saturday, October 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859847  Ruby C. Fulbright Field  03:00 PM  2 A8 vs A6Rapids FC 14U Boys - CL III E 4 vs.GSA North 04B Red - CL III E1

Bracket - Sunday, October 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859839  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 A6 vs A1GSA North 04B Red - CL III E 2 vs.Ambush SC B04 Red - CL III E0

Bracket - Saturday, October 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859863  Gary Pirkle  08:30 AM  2 A12 vs A6All-In Futbol Club at Sugar Hill - CL III E 2 vs.GSA North 04B Red - CL III E6

Bracket - Saturday, November 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859879  Badger Creek Complex  11:00 AM  5 A3 vs A6Impact SC 04B Premier - CL III E 0 vs.GSA North 04B Red - CL III E1

Bracket - Sunday, November 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859855  Scott Hudgens Park  11:00 AM  6 A10 vs A6Atlanta Fire - U14B Gold (2004) - CL III E 1 vs.GSA North 04B Red - CL III E3

Bracket - Saturday, November 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 92863  Rhodes Jordan Park  01:00 PM  3 A13 vs A6UFA Lawrenceville 04B Premier - CL III E 1 vs.GSA North 04B Red - CL III E0

Bracket - Sunday, November 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859887  Ocee Elementary  04:20 PM  1 A5 vs A6Concorde Fire North Black - CL III E 4 vs.GSA North 04B Red - CL III E3