Username: 
  Password: 

Team Schedules - 14U Classic III East
       


Rapids FC 14U Boys - CL III E -- (0Y201-01CB4U-0003)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859817  Ruby C. Fulbright Field  10:00 AM  2 A8 vs A9Rapids FC 14U Boys - CL III E 6 vs.Roswell Santos Red 04 - CL III E0

Bracket - Sunday, September 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859885  Badger Creek Complex  12:00 PM  3 A3 vs A8Impact SC 04B Premier - CL III E 0 vs.Rapids FC 14U Boys - CL III E6

Bracket - Saturday, September 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859901  Southeast Athletic Complex  01:30 PM  5 A7 vs A8Inter Atlanta FC 04B Premier - CL III E 1 vs.Rapids FC 14U Boys - CL III E3

Bracket - Saturday, September 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859835  Ruby C. Fulbright Field  04:00 PM  2 A8 vs A2Rapids FC 14U Boys - CL III E 4 vs.GSA South 04B Red - CL III E1

Bracket - Sunday, October 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859893  Ocee Elementary  06:00 PM  1 A5 vs A8Concorde Fire North Black - CL III E 0 vs.Rapids FC 14U Boys - CL III E5

Bracket - Saturday, October 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859847  Ruby C. Fulbright Field  03:00 PM  2 A8 vs A6Rapids FC 14U Boys - CL III E 4 vs.GSA North 04B Red - CL III E1

Bracket - Sunday, October 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859841  Mary Street Park  11:00 AM  1 A8 vs A4Rapids FC 14U Boys - CL III E 7 vs.SSA Chelsea 04B Select Yellow 1 - CL III E1

Bracket - Saturday, October 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859853  Ruby C. Fulbright Field  06:00 PM  2 A8 vs A1Rapids FC 14U Boys - CL III E 0 vs.Ambush SC B04 Red - CL III E0

Bracket - Sunday, October 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 92864  Rhodes Jordan Park  01:00 PM  3 A13 vs A8UFA Lawrenceville 04B Premier - CL III E 1 vs.Rapids FC 14U Boys - CL III E2

Bracket - Sunday, October 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859823  Ruby C. Fulbright Field  05:45 PM  2 A8 vs A11Rapids FC 14U Boys - CL III E 0 vs.UFA 04B Gold - CL III E0

Bracket - Saturday, November 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859869  Gary Pirkle  03:00 PM  2 A12 vs A8All-In Futbol Club at Sugar Hill - CL III E 0 vs.Rapids FC 14U Boys - CL III E5

Bracket - Sunday, November 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 859861  Scott Hudgens Park  12:00 PM  1 A10 vs A8Atlanta Fire - U14B Gold (2004) - CL III E 0 vs.Rapids FC 14U Boys - CL III E4