Username: 
  Password: 

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
13U Classic I Red
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/12,11/18,11/19
Venue: GSA
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic I Blue
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/18
Venue: Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Alatoona HS
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic II East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/17,11/18,12/13,12/16
Venue: Pleasantdale Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Tolleson Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic II West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/16
Venue: Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic III East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/19,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/7,11/11,11/12,12/15
Venue: Bryson Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
United Sports Complex
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
TBD C1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/10,9/16,9/17,9/22,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/19,12/1,12/8,12/9
Venue: Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic IV East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/2
Venue: Briscoe Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Lindley MS
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic IV West
Date: 9/9,9/10,9/15,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/28,12/16
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Granite
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Sequoyah Park
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic V West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,12/2,12/9,12/16
Venue: Whitlock
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Felker Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Alatoona HS
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic V East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/29,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/2,12/3
Venue: Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Eastside Baptist Church
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic I
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/3,12/16
Venue: MOBA Academy
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,12/13
Venue: Lakeshore Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/22,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/7,10/13,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/18,11/30,12/1,12/9,12/17
Venue: McCurry Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Walton High School
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic IV East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,12/16
Venue: North Floyd Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
United Sports Complex
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic IV West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/10,12/17
Venue: Briscoe Park
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic V
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18
Venue: Milton Center
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Bill Reynolds Soccer Complex
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
James Brown Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic I
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/30
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14,11/29,12/17
Venue: Drew Charter School
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Bill Wood Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic III East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/19
Venue: Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic III West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,11/4,11/5,11/11,11/12,12/16
Venue: Dresden Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic IV East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/9,11/10,11/11,11/12,11/16,11/17,11/18,11/20
Venue: GSA
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic IV West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/14,12/14
Venue: Avondale Stadium
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Alexander HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic V East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/21,10/28,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Roper Park
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic V East II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Thomson McDuffie Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic V West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/19
Venue: Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Alatoona HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic I
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/29,9/30,10/1,10/7,10/8,10/13,10/14,10/15,10/21,10/22,10/24,10/28,10/29,11/4,11/5,11/7,11/11,11/12,11/15,11/17,11/18,11/21,12/1
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/11,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/1,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,11/16,12/3
Venue: Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Bill Wood Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Sequoyah Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic III East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/1,11/4,11/5,11/11,11/12,11/19,12/9,12/10
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic III West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,12/2,12/3,12/10,12/16,12/17
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Alatoona HS
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic IV East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/25,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
TBD C1
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic IV West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/19,12/16
Venue: Adams Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
North Floyd Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Sequoyah Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic V
Date: 9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,12/3
Venue: Howard Coffin Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Providence Christian Academy
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Bill Reynolds Soccer Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic I
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/1,11/4,11/5,11/11,11/12,11/15,11/16,11/17,11/18,11/19,12/16,12/17
Venue: CYSA
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/14,11/16,11/18
Venue: Noonday Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Packer Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic III East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/9
Venue: RYSA
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic III West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/14,12/3
Venue: Avondale Stadium
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Keswick Park
Detail  Schedule
Sequoyah Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic IV East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/6,11/11,11/12,11/14
Venue: CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Gilmer High School
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic IV West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/17,11/30
Venue: Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Toombs County Middle School
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Alatoona HS
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic V
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: East Carrollton Park
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Felker Park
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic I
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,12/16
Venue: Silverbacks Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14,11/26
Venue: Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic III
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/29,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Silverbacks Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic IV
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/19
Venue: Mudcreek
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Patriots Park
Detail  Schedule
Thomson McDuffie Middle School
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Bill Reynolds Soccer Complex
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic IA
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/29,12/17
Venue: Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic 1B
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,11/29
Venue: Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Howard Coffin Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
James Brown Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
TBD Classic 19U
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic 1C
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/5,11/11,11/18
Venue: Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
TMSA
Detail  Schedule
Packer Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic 1D
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/11
Venue: Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
TBD Classic 19U
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic II
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/15
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Lovejoy soccer complex
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic III
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/13,11/18,11/19
Venue: Pearl
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Thomson McDuffie Middle School
Detail  Schedule
North Floyd Park
Detail  Schedule
Toombs County Middle School
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena A
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,11/15,11/17,11/18
Venue: Bill Wood Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena B
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/16,10/20,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/1,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/13,11/15,11/18,11/19,12/8
Venue: Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Maynard Jackson HS
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
Harrison High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena C East
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/7,11/11,11/12
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena C West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Metro North Pk
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena D
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Dresden Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Keswick Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena A
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/1,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/17,11/18,11/19,12/9,12/10,12/17
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Maynard Jackson HS
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena B
Date: 9/9,9/10,9/16,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/18,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12
Venue: Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
East Cobb YMCA
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Sequoyah Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena C East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,10/1,10/7,10/13,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/15,12/17
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena C West
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: PAC
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena D East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Howard Coffin Park
Detail  Schedule
TBD RILS 1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena D West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/7,10/14,10/15,10/20,10/21,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,12/11
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Lindley MS
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena A
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Packer Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena B
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/18,11/19
Venue: LanierLand Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena C West
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/15
Venue: Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
East Cobb YMCA
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena C East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/18,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena D
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/28,10/29,11/4,11/11
Venue: Briscoe Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Keswick Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena A
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/23,10/26,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/13,11/18,11/19
Venue: Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Jekyll Island Soccer Complex
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena B
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,11/29
Venue: Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena C
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/24,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/18,11/19,12/9,12/16
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Gilmer High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena D
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/20,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14,11/15
Venue: Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Athena A
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,11/14,11/16,11/18,11/19
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
United Sports Complex
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Sequoyah Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Athena B
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/18,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/7,11/11,11/12,11/19
Venue: CYSA
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Bill Wood Park
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Athena C East
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Athena C West
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,11/16,11/28,12/9
Venue: North Floyd Park
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
TMSA
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Garden Lakes
Detail  Schedule
Campbell HS
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Athena A
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/13,11/15,11/28
Venue: Drew Charter School
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Granite
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Athena B
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/7,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Athena C
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/3,12/9,12/10,12/16
Venue: Grimes Bridge
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Howard Coffin Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena A North
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/13,11/16,11/18,12/3
Venue: East Carrollton Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Walton High School
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena A South
Date: 9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/2,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/15,11/16,11/19,12/10
Venue: Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena B North
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/28,11/4,11/5,11/8,11/10,11/11,11/12,11/16
Venue: Gary Pirkle
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Sequoyah Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena B South
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/21,10/22,10/28,10/29,11/5,11/11,11/12,11/19
Venue: FPCA Field
Detail  Schedule
Patriots Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Toombs County Middle School
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Thomson McDuffie Middle School
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U BOYS RIAS
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/26,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5
Venue: Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Elan
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U BOYS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/10,9/16,9/17,9/22,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/17,10/19,10/20,10/21,10/22,10/25,10/26,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14,11/18
Venue: Pike County
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Elan
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
North Henry Baptist
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX--DO NOT USE
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
Toombs County Middle School
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Franklin County Middle School
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
Barber MS
Detail  Schedule
TBD RILS 3
Detail  Schedule
MLK MS
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U BOYS RIAS
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/1,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Etowah River Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Tolleson Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
Jasper County Rec
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
TBD RILS 3
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U BOYS RIAS
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/17,10/21,10/22,10/26,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/19
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Etowah River Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Roper Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
MLK MS
Detail  Schedule
Arlington Christian School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U GIRLS RIAS
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/2,11/4,11/5
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Toomer Elementary School
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Austin Avenue
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U GIRLS RIAS
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/18,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/26,10/28,10/29,10/30,11/3,11/4,11/5,11/11
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Felker Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
North Henry Baptist
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U GIRLS RIAS
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/26,10/28,10/29,10/30,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14,11/18
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Etowah River Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Boundary Waters
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
MOBA / PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U GIRLS RIAS
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Foster Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Mary Street Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Cedarcrest
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets